1983 dagje uit (i.p.v.voetbalkamp) naar duinrell

Van een voetbalkamp in dit jaar hebben we geen gegevens, wat er wel boven water is gekomen is deze groepsfoto voor de ingang van Duinrell Wassenaar

Op facebook hebben we een oproep geplaatst voor namen en daar zijn een aantal reacties op binnen gekomen - het zou in 1983 geweest zijn.

Het is niet makkelijk dit te verifieren en te kijken of e.e.a. klopt maar ik zet er bij wat is doorgegeven, de juiste plaatsing is een slag om de arm en in de lucht

Achterste rij : Arnie Barendregt, Hans Warnaar, Arwin den Ouden,  Ronald t Hart, Marcel Emons, Wouter van Lier, Gebr. Johan en .. Boele?, Dennis van Rooijen, Peter den Hollander, Arien Barendregt, Guido Jongebreur.

Achter gebr. Boele in het midden (in de verte dus) meende iemand ook nog de broers Hamza en Ahmed El Badhoui te herkennen

Linksvoor Wim den Ouden en Hans de Koning sr. , Tom de Koning, Andre Bloem?, Nico de Koning, Barbara Barendregt, Rene Bloem, Dymphna Bouman en haar zusje Barbara, Mark Barendregt, Tobias Bouman, Raymondo Terpstra, Hans de Koning jr, Johan vd Vorm, Ronald Bijl, Jaap de Waard, Paul Speelman, Rene vd Steen, Mevr. Emons, Mevr. Speelman, Ivo Bruineberg, David v.d. Knaap, Johan van Wensveen, Nico Schrijver, Andre Emons, Bianca en Jessica Visker , Liesbeth Legerstee, Erica Dijkhuizen ?, Heinco den Hollander, helemaal rechts Alex de Ronde en Bas de Reus

Mevr. vd Steen en misschien ook de zus van Rene vd Steen??

Een hele brei met namen dus, moeilijk om ze precies te plaatsen, misschien kunnen we ze later nog eens nummeren......