2005 Eurosportring Sirene Cup

Met het C-team zijn we dit jaar neergestreken aan de kust in België om deel te nemen aan de Sirene Cup. De velden waren bij KV Oostende en het team verbleef, verdeeld over een aantal bungalows, op een vakantiehuiscomplex in Eernegem, vlak ik de buurt dus

De meegereisde ouders hadden ook een accommodatie in de buurt geboekt, het team plus begeleiding was self-supporting hetgeen wil zeggen dat de leiding de maaltijden verzorgde en de jongens de boel weer opruimden in corvee-dienst. Goed voor de discipline en de teamgeest in elk geval.

Ander opvallend detail: de smartphone was er toen nog niet, dus je ziet de jongens gewoon met elkaar praten en grappen zonder steeds op een schermpje te kijken - ook opvallend toch......

Een elftalfoto heb ik niet kunnen achterhalen, wellicht dat dit een alternatieve uitvoering daarvan was. 

We zien links en rechts in blauw trainingspak de leiders Cees Oranje en Ruud de Groot aan de buitenkant. Verder van links naar rechts de spelers:
Maurice Heijboer - Foppe Prevo - Jasper Hoek - Pieter-Jan Halk - Danny de Lange - René van Weel - Nick v.d. Schee - Barteld Beishuizen - Dirk Heijdra - Desmond v.d. Bouwhuijsen - Willem-Jan Warnaar - Leon de Groot - Bernd Oranje

Een verslag van het kamp, evenals eventuele uitslagen en prijswinnaars is in het archief niet meer aanwezig, misschien heeft iemand anders dat nog - bijdragen graag naar webmaster@vvrhoon.nl 

 

fotoalbum eernegem 2005