braintree FC

2001 & 2002

Jarenlang heeft de v.v. Rhoon jaarljks een uitwisseling gehad met FC Braintree uit Engeland. Ontstaan door de contacten die Cock Stedehouder daar had, werd er jaarlijks met een groep C en D spelers hetzij met de boot naar Engeland gereisd, of zij kwamen met de boot naar Hoek van Holland.

Op de plaats van bestemming werden ze dan bij gastgezinnen ondergebracht en werd hen een weekeinde sport, spel en cultuur aangeboden.  Het is een keer opgehouden vanwege een wederzijds gebrek aan gastgezinnen en organisatie, maar het is wel weer een van die internationale contacten waar de jeugd met plezier op terug kan kijken......

2001 home

2002 - england

De accomodatie en kleedruimte van het Cressing Road Stadium zijn anders dan "op Rhoon"......

Maar het ging om het voetbal en de sociale kontakten met de Engelse vrienden, en dat was super!